Peak Prodüksiyon

Birlikte Çalışalım

Peak Prodüksiyon

Hakkımızda

Peak

2014 yılında kurulmuş olan firmamız sektörün’de öncü ve lider yapısıyla siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmetleri sunmaktadır.
Türkiye ‘ye ilk kez Telefunken marka 2mm ölçülerinde led ekran kiralama hizmetini getirmiş olmanın gururuyla çıktığımız bu yolda, hem iç hem de dış mekanlarda, gün ışığından etkilenmeden kullanabileceğiniz, Türkiye´nin en gelişmiş görüntü sistemi olan LED ekran kiralama hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Amacı ve hedefi sıradan bir etkinliği unutulmaz bir deneyime dönüştürmek olan firmamız, sahip olduğu LED ekranları ile Televizyon kanalları, festival alanları, fuar alanları, toplantı salonları, balo salonları, kongre merkezleri gibi daha birçok çevreye adapte olabilen son derece geniş bir kullanım alanına sahiptir.
Yüksek ışık gücü ve çözünürlüğe sahip olan led ekranlarımız, geniş bakış açısı ve özellikleri itibariyle çeşitlilik arz etmektedir. İstenilen ölçülerde ve yine istenilen kurulum şekilleri ile, uzman bir ekibe sahip olan firmamız, led ekran seçiminde ve kullanımında siz değerli müşterilerimze en iyi hizmeti vermektedir.

post-thisраскрутка стрима ютуб